Szanowni Rodzice! Kochane dzieci!

Przygotowaliśmy dla Was mini – rekolekcje wielkopostne. Zazwyczaj mieliśmy jew naszej szkole i w kościele św. Wojciecha, ale teraz, w tym czasie kwarantanny, zapraszamy Was do osobistego przeżycia ich w domu. Będziemy Wam w tym duchowo towarzyszyć i wspierać Was naszą modlitwą.

Bardzo prosimy, abyście zaplanowali sobie najlepszy czas do ich odbycia.

 

Forma, którą musieliśmy wybrać to zmontowany filmik. Wykorzystaliśmy w nim m.in. warsztaty i pięknie poprowadzoną Drogę Krzyżową z kanału  Youtube „Mocni w Duchu dzieciom”. Aby na ułatwić naszym uczniom przyswojenie treści trochę go skróciliśmy.

Bardzo proszę, abyście w wolnej chwili zajrzeli do całości: https://www.youtube.com/watch?v=5veRaq_SMW8

Wykorzystaliśmy odc.5 „Ruszamy w Drogę”, ale chcemy Was zachęcić do zainteresowania się również innymi odcinkami. Kanał nadaje także na żywo msze święte dla dzieci – warto się tym zaciekawić.

           

Cały nasz film trwa 1 godzinę i 18 minut. Jeżeli okaże się to zbyt długie – warto zrobić przerwę – np. po warsztatach przygotowujących stacje Drogi Krzyżowej, a samo jej przeżycie przełożyć na najlepszy do tego czas.

           

Do prowadzonych warsztatów należy przygotować 15 kartek dowolnej wielkości, kredki lub kolorowe wycinanki, nożyczki i klej.

          

Ks. Paweł jest gotowy służyć Wam sakramentem pokuty. Jeżeli ktoś ma taką potrzebę, można do niego zadzwonić i umówić się na spowiedź (w jego parafii). Tel. 501442429

Dla chętnych podajemy jeszcze link do pobrania karty do rachunku sumienia i spowiedzi:

https://drive.google.com/open?id=1POXlpSfyCbUJr_L6SHJi0YSRdwS_cAQ5

 

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy Wam wszystkim, abyście z całych sił zaufali dobremu Bogu i niczego się nie bali, On nas może obronić.

Pięknego przeżycia Świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa!

 

Ks. Paweł Zalewski

Anna Gniedziejko

Elżbieta Pilecka

rekolekcje.jpg

Szkoła Podstawowa Nr 46 Specjalna w Białymstoku  15-029 Białystok, ul. Słonimska 38    tel./faks 85 741 56 61 e-mail: sp46@um.bialystok.pl

                                                                      

                                                                            

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now